Szeged – Daganatos gyermekek gyógyulásáért szervezett jótékonysági sétát a Reménysugár Dél-alföldi Haematológiai és Onkológiai Gyermekbetegekért Alapítvány és az Amway Hungária.

A 10 000 lépés érted és értünk című kezdeményezés célja volt, hogy reményt és segítséget adjanak a gyógyulóknak, és hogy a sétával felhívják a figyelmet a testmozgás fontosságára.

A résztvevők jelképes összeggel nevezhettek, amelyet az Amway Hungária megduplázott, így 295 ezer forintot sikerült összegyűjtenie a szervezőknek.

A közel 5 kilométeres, jó hangulatú séta a Szent SZTE Szent-Györgyi Albert Gyermekgyógyászati Klinika elől indult, érintve a Kárász utcát, a Stefániát, majd a Dómot.

HOGYAN SEGÍTÜNK?

• A kórtermek berendezésének karbantartásával és bôvítésével (TV, DVD, szükség esetén laptop használatának lehetôsége)

• Orvosi mûszerek vásárlásával (egy pumpa közel 500.000 forint, és van szoba, ahol a kezelésnél egyszerre kell 3 pumpát alkalmazni)

• Játszószoba kialakításával és korszerûsítésével (játékok, könyvek, kézmûves kellékek beszerzése)

• Szülôk számára étel-ital melegítés lehetôségét biztosítjuk

• A személyzet részére rendszeres továbbképzést és csapatépítést szervezünk, támogatunk.

• A gyógyulás ösztönzésének céljából évente megszervezzük a már meggyógyult gyermekek és szüleik, valamint a kezelés alatt lévô gyermekek és szüleik találkozási lehetôségét, ahol megoszthatják egymással tapasztalataikat.

HOGYAN SEGÍTHETNEK ÖNÖK?

• Adományozással. Adományaikat a Reménysugár Alapítvány számlaszámára utalhatják át

• Adójuk 1%-ának felajánlásával

• Hozzátartozóik, barátaik ösztönzésével, hogy adójuk 1%-áról a Reménysugár Alapítvány javára rendelkezzenek.

Az Alapítvány elérhetősége:

Reménysugár Alapítvány

Cím: 6725 Szeged, Korányi fasor 14-15.

Alapítványunk számlaszáma: 10402805-28017662-00000000 KHB

Adószáma: 18456695-1-06